Про фабрику


Фабрика "Українські конструкції" заснована в 2013 році. Спочатку наша компанія стала навчати співробітників сучасним технологіям створення меблів з штучного ротанга. Як тільки бучение фахівців було закінчене, з'явилися наші перші ексклюзивні моделі підвісних крісел. З цієї миті почалося масштабне виробництво українських меблів з екоротанга.


Наша історія


За минулі роки ми набралися досить великого досвіду і провели повну автоматизацію нашого підприємства. У наших цехах запрацювали сучасні лінії ЧПУ по розкроюванню металоконструкцій, конвеерно-порошковая фарбування. Уся готова продукція проходить обов'язкову сертифікацію з підтвердженням якості.


Основні пріоритети нашої компанії:


  • створення робочих місць;

  • розвиток культури здорового способу життя;

  • впровадження інноваційних технологій;

  • постійна модернізація виробничого процесу.


Наша компанія ще доки молода, але ми повні натхнення і енергії, готові до нових експериментів і розширення бізнесу. Тому сьогодні ми готові брати участь в різних проектах. Кожен партнер для нас - це можливість успішно розвиватися далі.


Наші переваги


Впроваджена на підприємстві система якості забезпечує повний контроль усіх партій продукції, що випускаються. Ми несемо велику відповідальність перед своїми клієнтами, тому пропонуємо тільки перевірені вироби. Наша фабрика дає довгострокову гарантію на екомеблі - 3 роки.


Асортимент товарів каталогу постійно розширюється і оновлюється. Ви можете придбати ексклюзивне підвісне крісло кокон або гойдалки садові за доступною ціною. Ми завжди задовольняємо вимоги навіть найвимогливіших клієнтів.


Сьогодні ми дотримуємося певної бізнес-філософії, яка спрямована на лідерство у сфері виробництва плетених меблів і орієнтована на споживчий попит. Усі садові меблі з ротанга від нашої фабрики мають підтверджені сертифікати якості. Ми дуже стараємося, щоб кожен наш покупець залишився задоволений купівлею.


Усі наші конструкції виконані з екологічно чистих матеріалів. Якщо ви хочете придбати підвісне крісло високої якості або довговічний меблевий комплект з ротанга, рекомендуємо замовити екомеблі у нас. Наша фабрика регулярно влаштовує для своїх покупців вигідні акції з великими знижками на продукцію.