Чому обрати потрібно саме нас?

Швидка доставка меблів прямо до будинку

Питання оперативної доставки товару хвилює кожного покупця. Ми дбаємо про комфорт наших споживачів, тому організовуємо доставку продукції своєчасно і грамотно. Садові меблі з ротанга доставляється вам при необхідності прямо на будинок. Ми дбайливо спакуємо вашу покупку, будь то габаритний диван або компактне крісло, а досвідчені вантажники доставлять її на поріг дому.
Доставка здійснюється відразу, як тільки ваш оформлене замовлення витримає високу температуру обробки і менеджер уточнить всі його деталі у покупця. Ми організовуємо відправку замовленого товару в найкоротші терміни, тому вам не доведеться довго чекати свої меблі.

Розіграші подарунків серед покупців

Кожній людині завжди приємно отримувати подарунки. Наше підприємство дбає про своїх покупців і прагне підвищити лояльність споживачів. Тому ми регулярно влаштовуємо розіграші цінних подарунків для своїх покупців. Ви можете прийняти участь у вигідній акції і стати володарем приємного безкоштовного призу.
Про майбутні розіграшах наша команда оповіщає на сайті. Зайшовши на сайт інтернет магазину, ви завжди будете в курсі, які саме призи сьогодні розігруються серед покупців. Купуючи одну одиницю товару з каталогу, наприклад, підвісне крісло, ви стаєте власником ще й цінного призу!

Гарантійний період 36 місяців

Наша плетені меблі виготовлені з екологічно чистих, міцних матеріалів. Кожна конструкція - це результат величезної праці, в якому використовуються нові виробничі технології. Продукція проходить жорсткий контроль на кожному етапі виготовлення. Перед продажем кожен виріб перевіряється на наявність шлюбу і в разі його відсутності отримує сертифікат якості. Перевіряються всі експлуатаційні характеристики виробів, наскільки садові меблі з ротанга стійка до перепадів температури, вологи, механічних пошкоджень. Ми даємо гарантію на кожен виріб 36 місяців, тому що впевнені, що наші меблі найкраща і довговічна.

Екологічно чисті матеріали

У виробництві наших виробів використовуються екологічно чисті матеріали, які не виділяють в навколишнє середовище шкідливих парів і не стають з роками розсадником бактерій. Екоротанг - гігієнічно чистий матеріал. Щільна текстура не вбирає забруднень, не накопичує пил. Волокна матеріалу не містять ніяких шкідливих хімічних сполук, які могли б завдати шкоди здоров'ю людини. Наше підвісне крісло можна встановити навіть в дитячу кімнату. У виготовленні каркаса використовуються антикорозійні матеріали, які не схильні до окислювальним процесам.